İNSAN KAYNAKLARI

Alkan Grup, profesyonel ve etkin yöntemler kullanarak, şirketin amaçlarına ulaşması için çalışan inisiyatif sahibi bir ekiple yoluna devam etmektedir.

Alkan Grup İnsan Kaynaklarının misyonu, tüm çalışanların şirketler topluluğunun bir ferdi olarak çalışmaktan gurur duyacağı bir kurum yaratmak ve çalışanlarının memnuniyetini ön planda tutmaktır.

Kurum Kültürü değerlerinin, çalışanlarca paylaşılmasını garanti altına alacak, en iyi İnsan Kaynakları uygulamalarının gerçekleştirildiği, örnek bir kurum olmak hedeflendi. Bu amaçla, mensubu oldukları şirketin amacını ve gelişme hayalini paylaşacak profesyonellerin, bünyeye kazandırılması esastır.

Alkan Grup İnsan Kaynakları, şirket yapısına en uygun sistemi tüm birimler ile paylaşarak, sürekli geliştirmek ve tüm birimlerde bu uygulamaları gerçekleştirmek üzere çalışmaktadır.

Başvuru Formu

Alkan Grup bünyesinde faaliyet gösteren bir işletmemizde görev almak istiyorsanız; son 6 ayda çekilmiş fotoğrafınızın da bulunduğu başvurunuzu, İnsan Kaynakları Birimi adına aşağıda belirtilen şekilde gönderebilirsiniz:

Posta ile Güzeloba mah. Yaşar Sobutay bulvarı. No : 85 Muratpaşa Antalya

Fax ile +90 - 0 242 310 57 90

E-Posta ile ik@teztour.com.tr

Başvurunuzu ayrıca, İş Başvuru Formunu doldurarak da yapabilirsiniz. İnsan Kaynakları Birimi tüm başvuruları değerlendirerek, gereksinimleri doğrultusunda ilgili birimlere göndermekte; ayrıca, gelecekte oluşacak gereksinimlerin karşılanması için başvuruları Aday Bankası'na aktarmaktadır.

Bütün başvurular gizli tutulmaktadır.